Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá smrt

Zdravím, při paření fifi mne kleknul počítat, obrazovka zůstala zmrazená ale na nic počítač nereagoval.
Tak jsem ho na tvrdo vypnul, po zapnutí počítač stále nereaguje jenom čisté běží[vetraky, ledky]
Chci se zeptat zda by nekdo vedel, který harware to asi schytal ?

Nenabehne.. tady je trochu větší popis
Při hraní se mě zmrazila obrazovka a počítač semnou přestal maximálně komunikovat, po restartu počítač jen “běží” obraz žádný. Všechen hardware je zrovna po záruce? doplním že k zaseku došlo při mírné manipulaci s počítačem, všechny kabely jsou tak jak ale mají být. Kdyby to měl schytat zdroj tak by PC nastartovat neslo, a kdyby to byl disk tak zas naskočí aspoň bios. cmos restartovan. PC reaguje úplně stejně po vyndani procesoru, stejně tak jako bez ramek. Po odpojení gpu a připojení na zak desku taky bez signálu.

Co to je "mírná manipulace s počítačem"? :-? Zkus poodpojovat a znovu zapojit všechny kabely, odpoj PC od elektřiny a vyndej na cca 5 minut baterku (reset CMOS), zkus to znovu zapnout… Asi jsi holt tou "mírnou manipulací" puštěného PC něco zk**vil ;-) (sorry za ten výraz, ale výstižnější mne nenapadnul)