Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stačí takhle zapojit grafiku?

Zdravím,chci si koupit z bazaru mb+CPU+ram+GPU a otázka zní. GPU je msi GTX 970 a má na sobě konektory pro 8pin a 6pin,jenže můj zdroj má jen 6pin. Když to zapojím do té GPU,bude normálně fungovat? Myslím si že nepojede na 100% ale můj selský rozum mi říká,že by to mělo fungovat. Zatím chci jen zkusit jestli vše funguje,do budoucna si budu kupovat jiný zdroj. Díky

že se ještě montuju do toho zdroje:

lc nepoužiju a nechám ho jen pro případ nouze

dnešní pc používají pro napájení cpu a grafiky hlavně 12V větev. podle štítku ten krám dává: 12V x 15A = 180W, což je dobré tak pro kancelářská pc, ne pro herní grafiku v zátěži.

na dešifrování bsod použij: nirsoft bsod viewer. nejzajímavější sloupec je "caused by driver", a také přehled všech pádů.