Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktovat a vobec cez Ai Suite?

Zdravim. Mam maly dotaz k pretaktovaniu. Stala sa mi taka vec, vcera som sa pokusal pretaktovat moj CPU I7 7700k s NZXT Kraken x62 na doske Asus Z170-A "BIOS updatnuty" cez Ai Suite. Ultilitku vela ludi doporucuje ako aj vyrobca dosky pricom je mozne lahko a bez problemov takovat CPU. Samozrejme cital som aj rozne clanky kde benchmark test ukaze vysoke hodnoty a narast FPS ale v hre je to nebadatelne. Ide o to ze ci sa oplati vobec taktovat CPU z tohto hladiska a po druhe ci je naozaj Ai suite tak spolahnliva kedze mi testy Prime95 ukazali ERROR. Takt bol slusny na vsetky jadra 51 Ghz a neboli modre obrazovky. Obrazky Prime95 hodnoty bohuzial som zabudol urobit. Dakujem

Viem dobre o com pisem ...nepis mi tu kokotiny. CPU je na 5100Mhz ak to chces takto. Vidim ze sa tu nic nezmenilo same povysenecke dilina co nevedia radylen vysmiat cloveka ktory tu raz za cas da nejaky status. Ne nadarmo sa o tento poradni pise ze su tu len dementi a neraz som sa tu musel s niekym hadat a asi to aj tak ostane. Boh s vami necham vas zit :-D najdem si odpoved inde.