Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Export videa z outdoor kamery z H264 na H265

Ahoj, mám dotaz, mám natočené videa z outdoor kamery Niceboy Vega 5 pop, u této kamery je kompresní format videa H264. Po úpravě videa bych jej chtěl vyexportovat ale s kompresí H265. Program Movavi to zvládne, ale mám obavy, jestli nedojde ke snížení kvality. Možná problém, že to nepřehraje každá televize. Váš názor?

A druhý dotaz, jaké máte zkušenosti s tím, jaký bitrate použít na export videa, aby nebylo video moc velké a přesto bylo kvalitní, kde je ta hranice.

Mluvím o rozlišení full HD.

Díky. kuky77

Já mám kameru lamax x10.1 a ta už rovnou nahrává v h.265. Musíš potvrdit, že dost starších televizí a celkově zařízení s tím mají problém. Dokonce i starší přehrávače v pc. Stejně ale přeci si musíš videa upravovat ve programu na střih, takže pak si můžeš vybrat jaký přesně formát chceš při renderu.