Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu s "Wondershare Recoverit" - ztráta dat

Prosím,pokud zná někdo odpověď,..zda by mi neporadil s programem Wondershare Recoverit. Je to program na vyhledávání a obnovu ztracených dat.Bohužel jiný neznám.Tedy takový,který dokáže hledat soubory a to jakékoliv.Tedy média,dokumenty apod. na zformátovaném disku.Je to zvláštní.Všechno najde.Filmy,obrázky i důležité dokumenty.Ale problém je v tom,že po nahrání nejdou odevřít.Přehrávače píšou,..že prý je to špatně překódované. Dokumenty jsou nečitelné a filmy se vůbec nezpustí.Přitom na youtube bylo video s tímto programem a vše co nahrál bylo v pořádku.Pomůže mi někdo prosím rozlousknout tento oříšek? Děkuji.

Obnova dat záleží na spoustě faktorů. Jakmile je přepsaný jediný bit, tak soubor nemusí být čitelný.
Především se na disk, na kterém dojde ke ztrátě dat nesmí zapisovat (minimalizovat to, jak to jde).
Program soubory najde, protože si přečetl tabulku souborů, jen je obsah souborů přepsaný, takže to, co program obnoví je k ničemu. On pouze ví, kde byl soubor uložený - obnoví podle informací soubor. To je vše, co ten program udělá.

zformátovaný disk se dobře obnovoval programem testdisk - pokud už ho někdo nepřepsal.

to se stává, když si lidi nepojmenují žádný disk v pc a pak při nabootování z jiného média nebo přehození do jiného pc své disky nepoznávají, zato formátovat umí každé malé děcko.