Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu s "Wondershare Recoverit" - ztráta dat

Prosím,pokud zná někdo odpověď,..zda by mi neporadil s programem Wondershare Recoverit. Je to program na vyhledávání a obnovu ztracených dat.Bohužel jiný neznám.Tedy takový,který dokáže hledat soubory a to jakékoliv.Tedy média,dokumenty apod. na zformátovaném disku.Je to zvláštní.Všechno najde.Filmy,obrázky i důležité dokumenty.Ale problém je v tom,že po nahrání nejdou odevřít.Přehrávače píšou,..že prý je to špatně překódované. Dokumenty jsou nečitelné a filmy se vůbec nezpustí.Přitom na youtube bylo video s tímto programem a vše co nahrál bylo v pořádku.Pomůže mi někdo prosím rozlousknout tento oříšek? Děkuji.

zformátovaný disk se dobře obnovoval programem testdisk - pokud už ho někdo nepřepsal.

to se stává, když si lidi nepojmenují žádný disk v pc a pak při nabootování z jiného média nebo přehození do jiného pc své disky nepoznávají, zato formátovat umí každé malé děcko.