Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahráva zvuk ,bez mikrofónov

Tak už som sa stretol z hocičím ,ale toto vysvetliť neviem.Mám k pc pripojené 2 mikrofóny každý v inej izbe ,ale pri zadávani do googlu hlasovo som si všimol ,že to nejako blbne.Spustil som si windowsácke nahrávanie a je tam počuť zretelne ,zrejme ,len náhodný zvuk aj ,keď podobný slovu čau.Zaujímavosťou je ,že to nahráva ten istý zvuk aj po vytiahnutí obidvoch mikrofónov z PC.Audacity ,ale nahráva v poriadku a nič vedlajšie tam nieje,že by problém z windowsáckym softwérom,ale keď to blbne aj v google ,alebo nejaký problém na doske?

Zrejme nejaký skript, dávka, *exe, teda SW (aj odinštalovaný) od tretieho výrobcu.

Windows ani HW tohoto ukeceného Ghosta na pozadí nerobí, garantujem.

Skontroluj:

1./ Plánovač úloh,
2./ Registre (run),

3./Stiahni si Autoruns.exe x64, spusti ho zo zipky, ako Správca, a manuálne prelez všetky riadky.

4./PCHunter64.exe je vymakaný nástroj od číňana určený pre Windows, ale chce to hodne cviku než sa s ním dôkladne oboznámiš. Neinštaluje sa, len sa hlási ako cvičená opica do ústredia vývojára po spustení *exe, tak ho porád vyblokuj Firewallom (zatni mu žílu u pytlíku).

5./procmon.exe, procexp.exe, dávam tiež do pozornosti.