Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Interview s programatorskou hviezdou poradne s Janom Fialom

JaFi mi par mesiacov odolaval, ale nakoniec som ho pred tu kameru dostal. A hoci si veeelmi zelal 8min video a ja som naozaj statocne strihal (asi 20min je vystrihnutych) a je to najkratsie intervie v doterajsej historii k 8 min sme sa nepriblizili.
Ak vas zaujima spominanie na 80 roky v oblasti IT, alebo, ze liga v pingpongu sa da hrat aj v 65 rokoch, ci o tom ako dnes vladne blba politcka korektnost je video urcene pre vas.
Pozn...video neodporucam pozerat Fuentemu, MM_tankovi a hlavne hostovi lebo sme ich tam chvilku ohovarali (hlavne hosta;o)).

Změna předmětu, původně: Interview s pogramatoskou hviezdou poradne s Janom Fialom (karel)
Přidáno 2x "r" do nadpisu na žádost z pléna. (karel)

No on ten automat i dost chybuje. Záleží na tom, jak kdo mluví a kolik je tam hlasů. Když to je třeba dokument s jedním hlasem na pozadí v dobré audio kvalitě, tak jsou titulky super. Ale když to jsou dialogy a ještě ke všemu dva jazyky, tak to asi moc kvalitní nebude. Jdu ten automat Google zkusit (stejný stroj a "v jiném kabátě").

Test titulků automatem. Tobě to z asi tří vět napsalo jen pár slov. U zpráv TV Prima to docela psalo pěkně, ačkoli mluvili dva a dokonce muž a žena (což bývá problém).
U šéfa Transkriptu bych asi přepis vydyndal. Ale došlo mi, že problém bude s jazyky. Ti naši rychlopísaři (jsem zaměstnanec Transkriptu) jsou perfektní češtináři, jeden snad i angličtinář, ale asi by nechtěli psát slovensky kvůli chybám. Jedině to potom dát Slovákovi zkontrolovat/opravit.

klikací
[86832-automat-title-444-png]

[86834-zpravy-prima-444-png]