Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Není nějaký problém s aktivací Windows 7 a Office 2007, 2010?

Ahoj,

chystám se pořídit retail (FPP) verze Windows 7 a Office 2007 (nebo 2010) a zajímalo by mě, jak je to s aktivací. Licenční klíče přiložené v krabičce u DVD k aktivaci stačí, nebo to ještě bude potřeba aktivovat přes internet/telefon?

Kamarád před pár lety nainstaloval Office 2010. Při instalaci zadal svůj licenční klíč a nainstalovalo se to. Jenže po prvním spuštění to chtělo nějakou aktivaci právě přes internet nebo přes telefon. Přes internet mu to zobrazovalo nějakou chybu a při výběru aktivace po telefonu se mu zase zobrazovalo, že podpora už v dané zemi (úplně ve všech, co byly na výběr) není, takže mu běžela 30denní zkušební doba a pak už měl smůlu.

Neznám přesně podrobnosti, proč to nešlo. Opravdu je s tou aktivací dnes takový problém? Vždyť logicky ta licence by měla být platná neomezeně, ne?

Díky.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ak to chceš na doma je tu: Microsoft Toolkit 2.6. Dokonca pri daz_Loader 2.2 použitú na W7, je možn…
Nuda 21.04.2019 12:58
Nuda
Žádné pochybné aktivátory používat nechci. Kdovíjaký bordel s tím spolu do systému dostanou... :-)
cebaw 21.04.2019 14:19
cebaw
Osobne nevidím aktiváciu v rámci EÚ cestou KMS za nelegálnu, tobôž sa protizákonnú. Aktivátor daz_l… nový
Nuda 21.04.2019 16:48
Nuda
Nudo, zase píšeš nesmysly. Okomentuju pouze ten největší nesmysl v tvém příspěvku, na ty další fakt… poslední
kacikac 21.04.2019 18:40
kacikac

Osobne nevidím aktiváciu v rámci EÚ cestou KMS za nelegálnu, tobôž sa protizákonnú.

Aktivátor daz_loader v jeho marginálnej podstate je legálny, právne ošetrený, nepriestrelný, pričom generuje, vyhľadá nepotrebné, zabudnuté, zahodené praprastaré licencie z babičinej škatuľky na serveroch po celej šírej zemeguli, pričom týmto spôsobom obíde veškeré zákonom opomenuté obezličky, či zákonné diery v krajinách U.S.A., bez akýchkoľvek represií.

Daz_loader neobsahuje v jeho podstate malicious, škodnú či škodlivý kód po aktivácii W7. Detto nezasiahne po jeho aktivácii, reštarte OS do telemetrie samotného ISO Windows ani do balíka MS Office.

Podobne je to aj v prípade permanentného, náhodného, hľadania generických licencií (tzv. permanetný aktivátor) spusteného v Plánovači úloh.

Problém zostáva výhradne pri firemných mašinách a PC, ktoré si z pohľadu daňového subjektu, ako nakúpený SW, veselo touto nedodržanou, komunistickou lúzou, odpisujú z daní poplatníkov.

Komunistická, eštébácka mafia, tj. CCCP lúza lumpenproletariátu mafiánskych spoločností z radov megazlodejov SR, dodnes nemá zákonný postih v prípade nelegálneho používania SW z dielne Redmodu, lebo je ochraňovaná pred zákonným kriminálom justičnou, zločineckou talármafiou nakvasených eštébákov JUDr. na prokuratúre sui generis, KGB_MIGMO_VUML vyvolenými, skomunizovanými zmrdmi z radov voličov lúzy).

Zľatí komunisti, boľo ľepšie, aj mľiečo, chľebík boľ ľacný, aj byty rozdávaľi eštébáci svojim udavačom, donášačom zadarmo.....

Nudo, zase píšeš nesmysly.
Okomentuju pouze ten největší nesmysl v tvém příspěvku, na ty další fakt nemám čas a už jsem tebou fakt znechucen.
Kdyby ses podíval na zdrojový příspěvek od Daze na MDL, kde prezentuje Daz loader, tak je tam napsané:

This is the loader application that's used by millions of people worldwide, well known for passing Microsoft's WAT (Windows Activation Technologies) and is arguably the safest Windows activation exploit ever created. The application itself injects a SLIC (System Licensed Internal Code) into your system before Windows boots; this is what fools Windows into thinking it's genuine.

Takže Daz loader před zavedením Windows zavede/emuluje SLIC a na základě certifikátu a klíče výrobce je pak Windows 7 aktivovaný. Není pravda tedy ten tvůj nesmyslný popis Daz loaderu.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru