Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s kódem ASAP

Dobrý večer, potřeboval bych poradit s kódem, nemá error ani nic, jenom mi nevypisuje z databáze název a cenu, předem děkuji za odpověď

<?php
$celcen=0;
foreach ($_SESSION['basket'] as $prod) {
    $qu = $prod[quantity];
    $stmt = $mysqli->prepare("SELECT nazev, cena FROM prod WHERE id=$qu");
    $stmt->execute();
    $stmt->bind_result($nazev, $cena);
    /* $celcen = $celcen +($cena*$prod[quantity]);
     echo "<tr>";
     echo "<td>".$nazev."</td><td>".$prod[quantity]."</td><td>".$cena*$prod[quantity]."</td></tr>";

 }
 echo "<tr><td>Celková cena</td><td></td><td>".$celcen."</td></tr>";
    */
    $mysqli->fetch;
        echo 'id' . $prod[id];
        echo '<br/>';
        echo 'nazev' . $nazev;
        echo '<br/>';
        echo 'cena' . $cena;
        echo '<br/>';
        echo 'kvantita' . $qu;
        echo '<tbody>';
    }

?>

Nebudu komentovat praseci kod + blbosti v nem (napr $prod[id]), ale pomuzu jen s tim, jak dostat result na zaklade tvyho kodu:

while($stmt->fetch()){
    echo 'id' . $prod[id];
    echo '<br/>';
    echo 'nazev' . $nazev;
    echo '<br/>';
    echo 'cena' . $cena;
    echo '<br/>';
    echo 'kvantita' . $qu;
    echo '<tbody>';
}

PS: "nemá error ani nic" neni pravda, zkus si zapnout notice a zkoumej, proc to asi nejde... to se ti bude hodit i dal, ptz jak jsem psal nahore, ten kod budes muset jeste dost opravovat