Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekundove vypadky internetu.

Provider nepomohl a tak se jdu zeptat zde. Mam caste sekundove vypadky internetu, kdy se mi proste na sekundu odpoji internet s ikonkou cerveneho krizku, spororoval jsem, ze v tu dobu ale na modemu nic neprestane svitit. Internet mam od UPC a dela to jak me na kabelu, tak spolubydlici na wifine na notebooku. Nevite cim by to mohlo byt? *edit- jen tak pro zasmani kdyz jsem naposled na upc volal, tak mi bylo receno, ze jestli to je jen na sekundu, tak to vlastne ani neni vypadek a ze nechape jak mi to vubec muze vadit, no za ramecek si to hadam nedal.

z toho ovšem nepoznáš, jestli je výpadek na tvé cestě k domácímu routeru / k bráně poskytovatele (interní síť upc k tobě přes upc router) / nebo až na internetu, protože se seznamu nebo routerům po cestě nechce odpovídat na kdejaký tvůj ping, mají rozumnější věci na práci.

někoho z blízkého okolí s upc neznáš? má taky potíže ve stejný čas? pak by byl problém u upc.
jestliže jsi psal o (současných?) výpadcích u spolubydly, zůstává podezřelý tvůj router, hojně kritizovaný ve fórech na netu.