Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcne usb porty notebook

Dobry den mam lenovo z500 a nejdu mi dva s troch usb portov. 2x 2.0 nejdu vobec a port 3.0 nefunguje spravne ( myska funguje ale nenacita mi ziadne usb alebo externe hdd). Viete mi poradit ci existuje nejaka suciastka napr namiesto cd romky ktora mi prirobi nejake usb porty.

Já tam ovladače pro WIN 10 nevidím https://pcsupport.lenovo.com/us/en/products/laptops-and-netbooks/ideapad-z-series-laptops/ideapad-z500-notebook/downloads

Můžeš zkusit vstoupit do BIOSU, dát defaultní nastavení, potom restart a zpět do BIOSU a odzkoušet všechny porty, jestli ti problikne klávesnice a bude svítit myš. Pokud ano, bude jednoznačně chyba ve špatných ovladačích. Poslední podporovaný OS pro tvůj notebook je Win 8.1.