Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Windows 7

Dobrý den,
mám notebook Lenovo a přišla jsem o instalační DVD které mi kdysi přítel od kamarádky vytvořil.
Na zadní straně notebooku mám licenční štítek ale nemám z čeho nainstalovat Windows 7 Home Premium.
Zkoušela jsem stáhnout z MS stránek ISO soubor ale píše to, že mám asi licenci od nějakého dodavatele nebo co (už si to přesně nepamatuji).
Může mi prosím někdo poradit-pomoci? Předem děkuji. M.

Pokud to je něco od HP tak předpokládám, že tam bude tak akorát certifikát HP, jenže ona má Lenovo :-) takže to "není potřeba aktivovat" platit nebude. A proč to řešit takto, když si může stáhnout iso ze serveru Microsoftu, hodit tam certifikát a klíč lenova, popsal jsem to dole, podle mě nejlepší volba.

Vážně si nemůžeš instalační DVD od někoho půjčit? Ani to nemusí být Home Premium, můžeš si půjčit třeba Profesionál či jinou verzi a s instalačky smazat soubor "ei.cfg" ve složce "sources" a bude s toho instalačka která obsahuje všechny verze.