Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymazání záloh souborů

Zdravím pánové,
chtěl bych Vás poprosit o radu - mám notebook s 500gb hdd, na kterém je pouze čistý windows, pár aplikací a moje pracovní soubory. Celkově do 50gb, práce má 20gb.
Zádrhelem je to, že mám hdd zcela zaplněný - měl jsem nastavené zálohování 1x týdně složku s prací (z důvodu možnosti obnovení / nahlédnutí na předchozí verze) a potřeboval bych uvolnit místo na HDD - odstranil jsem přes vyčištění disku všechny automaticky nalezené soubory, různé aktualizace a také jsem odstranil soubory záloh - už je nevidím při možnosti obnovení.

Jenže všechno tohle promazání mi uvolnilo asi jenom 3gb - kde se stala chyba ? Existuje nějaká aplikace, která mi dokáže přesně říct, co je těch 4xx gb ?
Nemám nastavené zálohování windowsu.

neznáš jméno svého zálohovacího programu = nevíš podle čeho hledat adresář se zálohami.
zatím zakaž hiberfile.sys, ať na tom můžeš chvíli dělat:

powercfg /h off

až najdeš ten tajný zálohovací program, podívej se mu do nastavení.
jestli žádné nemá, tak do registrů: hklm\sw\tajný_výrobce\tajný_program, to samé ve větvi hkcu