Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uvolnění více paměti pro interní grafiku

Ahoj,
mám Ryzen 2400G a chci se zeptat jestli nejde nějak zvednout výkon jeho grafiky,protože teď mi odešla grafická karta tak zkouším tuto integrovanou.A zjistil jsem že je pro ni uvolněno pouze 1 GB ramm.Někdy jsem myslím četl že může pobrat více,ale nevím jak se to dělá a pokud to vůbec lze udělat.Teď to ve specifikaci nemůžu nějak najít.Jen podle youtube kde lidi ukazují jaký má ta grafika výkon ve hrách si myslím že ji nemám plně využitou ...
https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-5-2400g
Základovku mám Gigabyte aorus elite a ramm 1x 8GB Adata 3000MHz
Tak díky za radu

No je mi to prostě divný podle recenzí od jiných lidí má ta grafika být lepší.Mám teď monitor s rozlišením pouze 768p asi a hra kterou jim to zvládá v pohodě ve fullhd tak mě jde na cca 25 fps, v tom menšim rozlišení.