Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win10-3525 Deskjet

Mám problém z tlačiarňou HP Deskjet 3525 vo win7 fungovala bezproblémovo ale win10 ju rozpozná len ako neznáme zariadenie. Nainštaloval som ovládače pre win10 64 bit a reštartoval som počítač, lenže win10 aj tak nevidí tlačiareň. Nieje to káblom lebo som vystriedal už 3 a všetky boli nové 1,5 m kable, skušal som strkať ako do USB 3.0 tak do USB 2.0. Ten samý problém... Prosím o radu, nejaké problémy už riešim v inom vlákne.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Odeber všechno, co jsi k té tiskárně už nacpal do systému, tiskárnu odpoj, restartni, začni instalovat znovu, a tiskárnu připoj až na vyzvání instalátorem - HP jsou tak zkriplené, že když prvně připojíš tiskačku, tak ji prostě nenainstaluješ…