Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 10 Home 64-bit

Zdravím, potřeboval bych poradit s notebookem 2 v 1 UMAX VisionBook 10Wi-S. Snažím se na něj nainstalovat Windows 10 Home 64-bit, jelikož to nešlo, tak jsem tam zatím nainstaloval 32-bit verzi. Pokud však vytvořím bootovací USB s 64-bit verzí přes MediaCreationTool od Microsoftu a nebo nahraji čisté ISO na USB přes RUFUS, tak se bootovací USB vůbec nespustí i když ho v BIOSU nastavím, aby se spouštělo jako první, stejně jako když otevřu boot menu a vyberu přímo USB, tak se stejně spustí klasická 32-bit verze z disku. Procesor podporuje 64-bit (Intel Atom® x5-Z8350). Děkuji

Jde o to, že se operační systém zasekl v nekonečné smyčce kvůli chybě při instalaci aktualizací a nemohl jsem se dostat jinam než do BIOSU, protože se neustále restartoval. Vytvořil jsem proto bootovací USB, ale nevěděl jsem zda tam právě byla verze 64-bit nebo 32-bit. Jelikož se jedná o verzi s 2 GB RAM a 32 GB paměti, tak dám na vaše rady a nechám tam tu 32-bit verzi. Pak tedy nastává další problém, a to že když stáhnu ZIP soubor ze stránek výrobce umax-VisionBook-10Wi-S a nainstaluji ovladače, které obsahuje, včetně chipsetu, tak ovladače jako kdyby se nenainstalovali, nebo nefungovali. Například jsem instaloval ovladače WiFi a ta stále nefunguje, stejně jako nejde dotyková obrazovka. Děkuji

1) Co bych ti poradil, je extrahovat-rozbalit ten ZIP (10WiS_drivers.zip) treba na plochu.
2) Nainstalovat ovladace co jsou, nebo jsou prezentované v podobe instalacniho package ".exe"
3) Pro ten zbytek, otevrit "spravce zarizeni".
4) U polozek kde je vykricnik nebo jsou neznamé zadat :
"Pravy klik" -> "Aktualizace" -> "Vyhledat v PC" -> zvolit tu tvou rozbalenou slozku na plose -> "Aktualizovat".
* :i: Musi byt oznacena i volba vyhledavani i v pod-slozkach.
(tento zpusob zvol, jelikoz nekteré nemaji vlastni exe , ale potrebné soubory instalacni k zavedeni v podobe : .cat, .inf, .sys, .ini etc /nejsou executable)

Tak se mi nějak podařilo uvést do provozu dotykovou obrazovku a tu Wi-Fi. Ale nejdou mi instalovat ovladače audio. Vpravo dole je reproduktor s červeným křížkem a ve správce zařízení je jediné zařízení s vykřičníkem (Multimediální adaptér) a ten nejde aktualizovat.