Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co je se stránkou www.sazka.cz?

Koukal jsem tam, kolik jsem to zase vyhrál ve sportce, ale poslední výsledky jsou tam z 21. 4. 2019. (16. sázkový týden).
Ale až na tyhle staré výsledky (ostatní loterie mne nezajímají, tak jsem je nekontroloval) to vypadá, že ty stránky fungují.

Tak už to zase nefunguje. Buď se doklikám na koťata nebo na slosování z 21. 4. Asi v Sazce najali na údržbu svých stránek ajťáka, absolventa Vysoké školy ajťácké v Plzni.

Připomíná mi to vtip jak dvě blondýnky kontrolují světla v autě. Jedna sedí za volantem a zapíná světla, druhá kouká venku, jestli fungují:
"Potkávací"
"Fungují"
"Dálková"
"Fungují"
"Blinkry"
"Fungují nefungují fungují nefungují..."

Teď jsem i s počítačem jinde, jsem připojení přes jejich wifi a tady mi to funguje. Až se vrátím domů, tak se na to kouknu a pokud tam nebude žádná změna k lepšímu, tak vyrazím těm šmudlům co od nich mám to připojení poněkud pozvednout mandle. Už dřív jsem jim psal, ale nestál jsem jim za odpověď.

Tak jsem od včerejška doma. Včera jsem to zkusil, fungovalo to, ale dnes zase buď měsíc staré slosování nebo roztomilá koťátka.
Jak jsem asi psal, u téhle stránky mi to celkem nevadí, navíc je tam datum, tak vím, že je tam něco špatného. Ale třeba když hledám nějaké dopravní spojení by bylo nepříjemné, kdyby mi to vyhledalo nějakou linku co už měsíc nejezdí.

Kdyz jsi to zkousel na ruznych pocitacich a nefunguje to jen doma, nemuze to byt u tebe.

Neznam tvou sitovou infrastrukturu, tak to ukazu prikladne na sobe:

Mam 3 PC, nejprve ozkousim ty, kdyz to bude delat na vsech, tak jsou zapojeny do mnou vlastneneho routeru, tak se podivam do jeho nastaveni nebo mu prehraju firmware, i router muze byt napaden virem. Pred routerem je predrazen modem od UPC, takze bych napriklad na zkousku zapojil jeden PC primo na modem UPC a kdyby to furt delalo, tak bych mohl z obliga vyradit ten muj router. Potom bych zrestartoval modem UPC do tovarniho nastaveni a pokud by ani to nepomohlo, tak bych se obratil na meho poskytovatele internetu, protoze by chyba byla u nej.

(Nasi maji jineho poskytovatele a do nastaveni modemu od nej zasahovat nemohou, tudiz by se na poskytovatele obratili o jeden krok driv.)

Tady to opravdu vic nevyresis. Volej!

Včera (a i dřív) jsem tam měl nápis, že mají problém se serverem a pracují na tom. Dnes se mi ta stránka přihlásila, ale nějak divně, sice tam je napsáno, že jsou tam aktuální výsledky, ale ty aktuální výsledky tam jaxi nejsou.
https://www.sazka.cz/loterie/sportka/sazky-a-vysledky
Už jsem byl v JONu, má se na to příští pátek přijít podívat jejich technik. Tak uvidíme, co zjistí.
Chrome tam mám asi nějaký starý, ale je to stejné i v Mozzile. I na tom druhém počítači.

Včera u mne byli technici z JONu, instalovali mi nový router a novou anténu. Prý ten problém asi způsobil ten starý router. Snad už je to v pořádku.
Sice u NB, když tu stránku se sportkou otevřu v Chrome, tak nevidím vylosovaná čísla a ani nemohu zkontrolovat svou sázku, ale v Mozille ano.
Na druhém počítači kde jsou novější wokna už to je v pořádku i v Chrome.
Ale proč se to předtím projevovalo od dubna jen na téhle stránce, Bůh suď.
Tak už tohle téma konečně mohu odškrtnout jako vyřešené.

[87199-sportka1-jpg]

je.
pokud není moc starý, protože jim (a ostatním levným značkám) časem odchází oem napájecí adaptéry, pak začne nejdřív blbnout wifi.
routery skrz chlazení dávám radši svisle. taky se dá přesvědčit, jestli číňan vyjímečně neodfláknul práci a nenechal větrací díry zaslepené.
na napájecí odaptér dám 1x za rok ruku, jestli má normální teplotu.

samozřejmě do dnešní domácnosti se kupují gigabitové routery, protože domácí nas.

tplink už nevydává nový firmware (bezpečnostní aktualizace) takto starých routerů a zájemce odkazuje na open-wrt.
shity jako netisy a asusy snad nedělají ani to.