Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybíjení mobilu přes noc

Dobrý den,
poslední dobou jsem si všiml, že se mi přes noc vybije hodně velká část baterie mobilu (LG G6) i když ho nepoužívám (viz foto). Začalo se to dít samo od sebe, bez žádného updatu androidu. Nemám root. Přes noc mám vypnutý bluetooth, polohu i data, signál mám plný a aplikace v pozadí též vypínám (messenger ale asi stejně běží).
Nevíte co by mohlo pomoct? Vypnutí wifi přes noc pomůže trošku a do režimu letadlo se mi telefon úplně dávat nechce.
Telefon je asi 1,5 roku starý a přes den je výdrž baterie normální, tak jako byla vždy.

Děkuji za odpovědi.

Možná, že když telefon nepoužíváte, spotřebuje se v telefonu jednoduše rychleji? To naznačuje, že baterie je již špatná a pokud je vyjímatelná, měla by být vyměněna. Pokud máte čínské zařízení, pak většinou existují nevyjímatelné baterie. Zdá se, že LG G6 přichází s nevyjímatelnou baterií, ale nyní mistři vědí, jak je vyměnit.

Uff... tak jsem to procetl a byt takovym otrokem telefonu?! Ne diky, telefon ma slouzit me, ne ja jemu - tim myslim ruzne nastavovani uspory energie, vypnuti toho a onoho. Power management mel vyresit vyrobce, ne ze to bude za nej resit uzivatel.

Jednoduse vecer odlozim na nabijecku, rano vezmu nabity, baterie je spotrebni zbozi, telefon stejne cca v 2-letych cyklech menim kompletne.

iba pomimo, to iste sa mi stalo po nejakej aktualizacii na LG G3 - po aktualizacii vydrzal mobil mozno pol dna - den, pri pozerani youtube isla baterka cca 3% za minutu, parada. nic sa s tym robit uz nedalo, napomohol ani hard reset.