Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - najednou nejde adblosk plus a noscript

Zdravím,

najednou mi firefox (ver. 66.0.3, win 7) nahlásil, že zablokoval doplňky - oba Adblock plus a No script jsou vypnuté. Jedinné volby byly "odebrat" a "najít podobné doplňky". Při novém stahování doplňku z mozilla.org to hodilo "Stahovaní selhalo. Zkontrolujte prosím své připojení"

Návrat třeba k verzi 63.0.2 nepomohl, doplňky stahované z internetu "poškozeny". Po čisté instalaci FF v aktuálním vydání mi to během stahování hlásí opět selhání stahování...

Copak se děje? Díky

Tohle jsem objevil na redditu a zafungovalo to:

You could replace all occurrences of "appDisabled":true with "appDisabled":false, and "signedState":-1 with "signedState":2 in extensions.json in your profile directory. (Get to it from about:support)