Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesun her na Steamu

Dobrý den,
potřeboval bych poradit jak přesunout hry ze Steamu na jiné místo na stejném disku, přesunul jsem hry z jedné složky do druhé, jenomže když chci nějákou z her spustit přes Steam zobrazí se "Steam - Chyba Při aktualizování hry došlo k chybě (chybějící spustitelný soubor). Zkusil jsem tedy v nastavení steamu změnit umístění knihovny na složku do které jsem hry přesunoval, to ale nejde protože složka odkud jsem hry přesunoval je na stejném disku jako složka do které jsem hry přesunoval. Chtěl jsem tedy udělat to že hry přesunu ještě do jiné složky na jiném disku a potom smažu umístění knihovny z první složky a přidám složku do které jsem hry přesunoval, to ale také nejde protože i když označím složku na jiném disku jako výchozí a chci smazat tu druhou zobrazí se že to nejde udělat, protože je výchozí, ale to není ...

Můžeš mít dvě složky pro hry simultánně, já to taky mám.(každou na jiném disku samozřejmě)

Na céčku mám nainstalovaný steam jako takový, na déčku hry. Složku na déčku jsem si nastavil jako výchozí, a tak se hry automaticky instalují na déčko.

To, že nemohu smáznout úplně výchozí složku pro hry na céčku, mě nijak netrápí. :-)

edit: zkus tohle https://steamcommunity.com/discussions/forum/1/135511294066324002/