Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na hry do 30 000 Kč?

Zdravím.
Chtěl bych si pořídit nový notebook, který by byl používán mimo jiné i na novější hy jako je Call of Duty 4 a také bych na něm chtěl rozjet nové Call of Duty 5, je možné pořídit nějaký takový notebook tak do 30 000 Kč? Děkuji za případnou odpověď.
Změna předmětu, původně: Notebook (Kurt)

Jsi si naprosto jisty, ze na takove veci opravdu potrebujes notebook?
Ma to par nevyhod ( tedy "herni" notebooky v teto cenove kategorii ):
Mizerny ( navic sirokouhly ) display
Maly display
Obvykle leskly display
Skrcena poloha pri koukani na display ( neni tak vysoko jako bezny monitor )
Neda se polozit pohodlne klavesnice ( proste je k notebooku pridelana )
Na touchpadu se 3D hry hraji spatne
Nejsou stavene na permanetni jizdu na 100%, velmi se prehrivaji
Notebooky hardware na hry nikdy nebude "spickovy"
Za tyhle penize hnusne plastove provedeni = mizerne chazeni, nic to nevydrzi
Pri hrani na baterii velmi tristni vydrz

Vyhody:
Da se to jednoduse prenaset

Naopak za ty penize muzes mit velice slusny herni pocitac.

:-)Třesky plesky ,všichni tady melete blbosti ,nevím či to bude ze závisti či čeho ,mám netobook do těch 30 000kč a v pohodě si na něm zahraji COD 4 ,DEVIL MAY CRY 4 ,UNREAL TOURNAMENT 4 a další nové pecky!!!!!!A TO VŠE V NÁÁÁÁÁDHERNÉ GRAFICE....tak se mu tady nesnažte namluvit takové voloviny ano?Opravdu nevím jestli jste tady banda závistivců či co.Každopádně doporučuju kecy již zmíněných lidí neposlouchat ,taky jsem takové lidi poslouchal ,ale pak když jsem vše na vlastní kůži odzkoušel tak byla pravda uplně jiná!:)):))

který by byl používán mimo jiné i na novější hy jako je Call of Duty 4 a také bych na něm chtěl rozjet nové Call of Duty 5

Vyhnu se přímé odpovědi...

Přesto pro představu dám nějaký odkaz na notebook, který nejspíše aspiruje na "jakž takž herní" strojek k občasnému přenášení a nestojí "majlant". U nás se asi (zrovna tento) nedá koupit a stál by jistě více než např. v USA. Je tam zmíněno pár info k některým hrám, jak se choval/fungoval. Kvalitu/provedení/vhodnost neposuzuji/ani nechci (stejně jej neznám).

Jisté je, že v současné době se notebook, který třeba i má velký výkon, bude v plné zátěži nějak chovat - tzn. v prvé řadě hromadit velké teplo v relativně malém těle/hlučnost a musím říci, že i k oné hlučnosti otrlý člověk časem olituje...

http://www.laptopmag.com/review/laptops/gateway-p-7 811-fx.aspx?page=2

0,2704,2328026,00.asp

Něco k našemu zdraví:

Ucho je velmi přesný a citlivý smyslový orgán. Kromě zranění může hluk také vyvovyvolávat obecné stresové reakce. Hluk má přímý vliv na centrální nervový systém, což může mít psychické, stejně tak jako fyzické důsledky.
Poškozený sluch je přetrvávacícím stavem, neviditelným a což je nejdůležitější, nevyléčitelným. Počáteční výstražné symptomy, jako je například zvonění v uších (tinitus), neo přechodné posuny hranice slyšitelnosti, jsou obvykle ignorovány. Trvale vysoké hladiny hluku mohou naše uši nenapravitelně poškodit. Lidé vystavující se každodenně silnému hluku bez ochrany nejenže riskují ztrátu sluchu, ale pravděpodobně se u nich projeví i jiné zdravotní problémy.

Pak je možné k doporučení i toto.

P.S. S typem Bilsom Viking V1 mám osobně dobré zkušenosti.

Nemuze, pac kecal.

Mam NB: product.jsp

a obcasne na tom hry hraju (CoD4, MoH Airborne, Frontlines, Two Worlds), no a uplne v pohode, ale to rikam jen proto, ze jsem opravdu ale opravdu skromny, za 20 FPS jsem rad. ;-):-)

Verim, ze kdyby si sehnal neco takovyho: product.jsp
tak to bude zase o neco lepsi, ale fakt NB na hry neni a pokud je clovek naruzivej hrac, proste z NB spokojenej byt nemuze, ale nam skromnym to staci. :!: