Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na hry do 30 000 Kč?

Zdravím.
Chtěl bych si pořídit nový notebook, který by byl používán mimo jiné i na novější hy jako je Call of Duty 4 a také bych na něm chtěl rozjet nové Call of Duty 5, je možné pořídit nějaký takový notebook tak do 30 000 Kč? Děkuji za případnou odpověď.
Změna předmětu, původně: Notebook (Kurt)

Nemuze, pac kecal.

Mam NB: product.jsp

a obcasne na tom hry hraju (CoD4, MoH Airborne, Frontlines, Two Worlds), no a uplne v pohode, ale to rikam jen proto, ze jsem opravdu ale opravdu skromny, za 20 FPS jsem rad. ;-):-)

Verim, ze kdyby si sehnal neco takovyho: product.jsp
tak to bude zase o neco lepsi, ale fakt NB na hry neni a pokud je clovek naruzivej hrac, proste z NB spokojenej byt nemuze, ale nam skromnym to staci. :!: