Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno YouTube HQ VIDEO a jeho DOWNLOAD

Na YouTube je u velkého množství klipů možnost "watch in high quality" (pouze pro přihlášené).
A ta kvalita je pak fakt o něčem jiném.
(např. watch)

Ale jak stáhnout tu kvalitnější verzi?
Hypertextový odkaz je u obou verzí identický.

Zkoušel jsem se i přihlásit přes Browser ve VDownloaderu. To HQ video vpoho nalistuju, ale i tak to stahuje pořád to v menší kvalitě.

Nějaký identický link přeci existovat musí.Vyzrál jste na to někdo?

loading...

Video se mi pravděpodobně podařilo odchytit (rtmp://mesaboogie.fcod.llnwd.net:1935/a1702/o15), nicméně server to blokuje a povolí jen playeru.

Nechytnul se ani Replay Media Catcher, adresa odchycena starým dobrým url snooperem. Takže to zatím vypadá na smolíka. :-)

Nářků jsem vyhledal docela dost.
index.php
http://www.google.cz/search?q=rtmp%3A%2F%2F&hl=cs& lr=&safe=off&sa=G

EDIT// jak jsem si stím hrál a ukázal pravou adresu, tak se Replay Media Catcher vzpamatoval a něco mi nahrává, velikostně by to odpovídalo, musím do práce, zabejvat se tím budu až po práci.

EDIT2// jo je to doma, ale neřeknu ti jak jsem ho přinutil stahovat.]:)