Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno YouTube HQ VIDEO a jeho DOWNLOAD

Na YouTube je u velkého množství klipů možnost "watch in high quality" (pouze pro přihlášené).
A ta kvalita je pak fakt o něčem jiném.
(např. watch)

Ale jak stáhnout tu kvalitnější verzi?
Hypertextový odkaz je u obou verzí identický.

Zkoušel jsem se i přihlásit přes Browser ve VDownloaderu. To HQ video vpoho nalistuju, ale i tak to stahuje pořád to v menší kvalitě.

Nějaký identický link přeci existovat musí.Vyzrál jste na to někdo?

loading...

až na jednu drobnost:

Video je:

General
Complete name : PÍP.FLV
Format : Flash Video
File size : 21.6 MiB
Duration : 2mn 50s
Overall bit rate : 1065 Kbps
starttime : 0.000
totalduration : 170.337
totaldatarate : 1065.143
bytelength : 22680568.000
canseekontime : Yes
sourceurl : PÍP
Video
Format : H.263
Duration : 2mn 50s
Bit rate : 961 Kbps
Width : 480 pixels
Height : 360 pixels
Display aspect ratio : 4/3
Frame rate : 29.970 fps
Bits/(Pixel*Frame) : 0.185

Audio
Format : MPEG Audio
Format version : Version 1
Format profile : Layer 3
Duration : 2mn 50s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 96.0 Kbps
Channel(s) : 1 channel
Sampling rate : 44.1 KHz
Resolution : 16 bits

----
Tvé video je už konvertované

Tak jsem to ve FF odchytil DownloadHelperem.

Otázka je, co je to *.mp4, které se stáhne přes to keepvid.com ?

Třeba to není něco překonvertovaného, ale třeba je to úplný originál, ze kterého se na YouTube pak udělaly ty dvě *.flv (jedno menší, jedno v orig. kvalitě - větší)

Nebo plácám kraviny? Napadlo mě to, protože to vypadá, že to *.mp4 se stahuje přímo z YouTube (nijak se dodatečně nekonvertuje).

MP4 nevidím, viz Mplayer

libavformat file format detected.
VIDEO: [FLV1] 480x360 0bpp 29.970 fps 0.0 kbps ( 0.0 kbyte/s)
=========================================
Opening video decoder: [ffmpeg] FFmpeg's libavcodec codec family
Selected video codec: [ffflv] vfm: ffmpeg (FFmpeg Flash video)
===========================================
Opening audio decoder: [mp3lib] MPEG layer-2, layer-3
AUDIO: 44100 Hz, 2 ch, s16le, 96.0 kbit/6.80% (ratio: 12000->176400)
Selected audio codec: [mp3] afm: mp3lib (mp3lib MPEG layer-2, layer-3)

Znova se dívám po té době a video se už jeví jako mp4. Voni tam dělali velký změny, doufám, že ne k horšímu.

ISO: File Type Major Brand: ISO/IEC 14496-1 (MPEG-4 system) v2
Quicktime/MOV file format detected.
VIDEO: [avc1] 480x360 24bpp 29.970 fps 0.0 kbps ( 0.0 kbyte/s)
==================================================
Opening video decoder: [ffmpeg] FFmpeg's libavcodec codec family
Selected video codec: [ffh264] vfm: ffmpeg (FFmpeg H.264)
==================================================
Opening audio decoder: [faad] AAC (MPEG2/4 Advanced Audio Coding)
AUDIO: 44100 Hz, 2 ch, s16le, 104.6 kbit/7.41% (ratio: 13072->176400)
Selected audio codec: [faad] afm: faad (FAAD AAC (MPEG-2/MPEG-4 Audio) decoder)
==================================================
AO: [dsound] 44100Hz 2ch s16le (2 bytes per sample)
Starting playback...
VDec: vo config request - 480 x 360 (preferred colorspace: Planar YV12)
VDec: using Planar YV12 as output csp (no 0)
Movie-Aspect is 1.33:1 - prescaling to correct movie aspect.
VO: [directx] 480x360 => 480x360 Planar YV12

Video se mi pravděpodobně podařilo odchytit (rtmp://mesaboogie.fcod.llnwd.net:1935/a1702/o15), nicméně server to blokuje a povolí jen playeru.

Nechytnul se ani Replay Media Catcher, adresa odchycena starým dobrým url snooperem. Takže to zatím vypadá na smolíka. :-)

Nářků jsem vyhledal docela dost.
index.php
http://www.google.cz/search?q=rtmp%3A%2F%2F&hl=cs& lr=&safe=off&sa=G

EDIT// jak jsem si stím hrál a ukázal pravou adresu, tak se Replay Media Catcher vzpamatoval a něco mi nahrává, velikostně by to odpovídalo, musím do práce, zabejvat se tím budu až po práci.

EDIT2// jo je to doma, ale neřeknu ti jak jsem ho přinutil stahovat.]:)