Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypněte si své mobilní telefony (divadlo)

Zdarec,
zítra hrajeme divadlo a já teď na poslední chvíli sháním hudební soubor, kde by bylo nahráno upozornění "Vypněte si mobilní telefony". Hodí se mi také nějaké tóny, které dávají najevo, že se blíží začátek představení. Pokud tedy někdo z vás hraje v divadle a tyto materiály máte, pošlete mi je prosím na email kraliklukas2000@seznam.cz nebo sem hoďte odkaz ke stažení. Díky moc ☺️

Mi­mo­cho­dem té­ma­tem to­ho do­ta­zu by­lo, zda ně­kdo ne­má na­hráv­ku, ja­kou po­pi­su­ji. Jestli­že ne­má­te, je mi va­še ak­ti­vi­ta zde úpl­ně k ni­če­mu. Ne­mám na to za­pr­vé ná­la­du ani čas

A vcem to budete poustet kdyz nemate zadnou elektroniku ?
V kazdém i obecnim divadle je alespon bubinek a palicky, tak to napiste na prostrerado a dva dobrovolnici s bubunkovou fanfarou s nim projdou po scéne s napisem " zaciname + obrazek s preskrtnutym telefonem."

Tak vys karel, proc to nenamluvis sam ? To je v divadle, nebo v letadle ?
TiP ~ Prenechte to nejakému diteti, jsou vynalezavejsi a maji bujnejsi fantazii. Existuje TTS (text to spech) + k tomu pridej dve cinkuti treba WAW trianglu je toho plnej web (prepsany text bude nasledovne preveden do reci). Mel za to, ze v dobrovolnickych divadlech meli lepsi napady a hlavne umeli "improvizovat".

Libí se mi, jak tady lidi řeší kraviny, místo aby odpověděli k věci, to na tuhle poradnu sedí.

Přejmenujte to na rejpalova.net. a pak se ještě nahrávejte na youtube jako šašci, možná jste taky divadlo :-D

Mozna na tom neco je.
Jinak ty jsi prispel tazatelovi jak, nebo jak by jsi oznacil svou odpoved ? Spis jako řešení kravin, nebo tazateli uzitecnou ?
* Tazatel nedal prakticky zadné informace, nechce spolupracovat. Mas zde dostatecne mista na to, aby jsi tazateli tedy pomohl ty sam, proc to tedy neudelas ? Az ten tazateluv problém vyresis, klidne napis ze se zde resi kraviny.

PS : Odpovedeli mu zde 3 lidi, vsichni 3 (mimo tebe) mu nabidli pomoc, nebo radu.

Google ani forbínu neznáš?]:)

Předscéna čili proscénium, divadelním slangem též forbína (z německého Vorbühne), je v základním smyslu slova část jeviště před oponou, mezi oponou a hledištěm, případně orchestřištěm. Jedná se tedy o přední okraj jeviště, který se nachází nejblíže divákům.

Že sa vôbec na túto tému s @mylife bavíte.
Ten "borec" (mylife) mohol si dávno dať urobiť plagát 1x1m s upozornením "V sále si vypněte své mobilní telefony", potom to vylepiť na dvere a je to. Skočili ste mu na ten jeho starý trik - "Dejte mi lidi a já to udělám."

Zrušte to, zavrite to!!