Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypněte si své mobilní telefony (divadlo)

Zdarec,
zítra hrajeme divadlo a já teď na poslední chvíli sháním hudební soubor, kde by bylo nahráno upozornění "Vypněte si mobilní telefony". Hodí se mi také nějaké tóny, které dávají najevo, že se blíží začátek představení. Pokud tedy někdo z vás hraje v divadle a tyto materiály máte, pošlete mi je prosím na email kraliklukas2000@seznam.cz nebo sem hoďte odkaz ke stažení. Díky moc ☺️

Libí se mi, jak tady lidi řeší kraviny, místo aby odpověděli k věci, to na tuhle poradnu sedí.

Přejmenujte to na rejpalova.net. a pak se ještě nahrávejte na youtube jako šašci, možná jste taky divadlo :-D

Mozna na tom neco je.
Jinak ty jsi prispel tazatelovi jak, nebo jak by jsi oznacil svou odpoved ? Spis jako řešení kravin, nebo tazateli uzitecnou ?
* Tazatel nedal prakticky zadné informace, nechce spolupracovat. Mas zde dostatecne mista na to, aby jsi tazateli tedy pomohl ty sam, proc to tedy neudelas ? Az ten tazateluv problém vyresis, klidne napis ze se zde resi kraviny.

PS : Odpovedeli mu zde 3 lidi, vsichni 3 (mimo tebe) mu nabidli pomoc, nebo radu.

Google ani forbínu neznáš?]:)

Předscéna čili proscénium, divadelním slangem též forbína (z německého Vorbühne), je v základním smyslu slova část jeviště před oponou, mezi oponou a hledištěm, případně orchestřištěm. Jedná se tedy o přední okraj jeviště, který se nachází nejblíže divákům.