Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Driver Booster - kúpa

Zdravím, chcem si kúpiť program Driver Booster, ale nie som si teraz istý, či je navždy alebo len na jeden rok? Lebo pod Buy je ešte napís 1 Year Subscription / 3PC's. Tak ten program keď si ho kúpim budem mať navždy, alebo len na jeden rok a potom si ho musím znova kúpiť?

Neviem čo všetci riešite s týmto programom. Ja mám Win10 Home, nový NTB a program mi nespôsobuje žiadne problémy. Pokiaľ vy s tím programom máte problémy, je to už vaša chyba, nie moja. Takže rada pre vás: Kúpte si nový PC s Win10, a máte po problémoch. Jasné že vám to teraz hádže všelijaké chyby, BSOD a neviem čo ešte, keď používate PC z 90-tich rokov.

Neberte to nikto prosím ako urážku, ale už ma celkom vytáča ak niekomu nejde taký a taký program, už ho automaticky nedoporučuje nikomu. Takže keby vám teraz napr. nešiel spustiť Google Chrome, už o o ňom budete písať "To je blbý program, nefunguje" atď...? Len preto, lebo nejde VÁM? Ja už pár mesiacov používam Driver Booster (mal som Steam verziu) a neboli s ním žiadne problémy. Ak by to bol problémový program, myslím si, že by ho už zrušili.

Ovladače časem nehnijí, neplesniví, ani se na ně nepráší, tudíž neztrácejí výkon. Je tedy nesmysl neustále hledat nejnovější verze ovladačů. A totální nesmysl je používat k hledání ovladačů jakýkoliv program. Proč? Protože tyhle programy mají svou databázi, která rozhodně nezahrnuje zcela všechny výrobky naprosto všech výrobců a nikdy nevíš, jestli ten Číňan, co to naprogramoval, zná Tvůj HW nebo ne a můžeš tak místo originálního a odpovídajícího ovladače obdržet nefunkční zmetek.

A i kdybych trpěl touto aktualizační mánií, nemusím nikde nic hledat - na webu výrobců svého HW si najdu stránku s ovladači pro svůj výrobek, uložím jej do záložek prohlížeče a kdykoliv se na tuhle stránku mohu mrknout, jestli čirou náhodou nevydali novější ovladače. I kdybych měl samostatnou grafiku, zvukovku, síťovku apod., celé mi to zabere nejvýš 2-3 minuty, rozhodně ne zmiňovaných 6 hodin!

Výrobcovia sami často majú na stránkach aj 2 roky staré drivery, takže aké dennodenéé aktualizovanie, o tých 6+- hodín, to inštaluješ ako na počítači z roku 1960? Mne teda driver nainštalovať trvá do 2-3 minút, a pak niekoľko rokov nič neriešim.

Tohle bych do PC nechtěl ani zadarmo.Není třeba nic aktualizovat,zvláště ne denně.Když něco začne zlobit,tak to jednou za rok najdu a stáhnu si případně ovladač sám ručně.Ne abych jednou zapnul PC a zjistil,že nefunguje kvůli nějakým změnám,které se nějaký program rozhodl sám vykonat.A já to pak budu hledat a PC dávat dohromady stejně sám.
Ovladače jsem instaloval naposled při změně OS asi 2 roky a pak na novou graf.kartu před rokem.Funguje vše,není důvod do toho vrtat.
A co ještě na PC stihneš dělat,když denně jen hledáš ovladače?O kolik % sis polepšil a o kolik místa na disku přišel neustálým stahováním souborů?

Takže ještě jednou - čím sis přiLEPŠIL? Ono by to fungovalo i bez této ultrahypersuperbooster kraviny. A měření místa tím, že nám napíšeš kolik místa máš na disku, je jen další ukazatel toho, jak jen děláš, že víš o čem mluvíš a přitom sis jen někde přečetl článek (možná reklamu) jak je tento program skvělý a teď tomu slepě věříš a obhajuješ ho za každou cenu.

U počítačů platí jedno zlaté pravidlo - nerýpej do ničeho, co funguje.
Nové ovladače ne vždy znamenají lepší. Jediný ovladač, který se může vyplatit updatovat, tak je ovladač grafické karty a to má význam akorát tak jen u nových grafických karet, kdy je přidána podpora nových her. Ale není to nutné dělat každý týden. Jednou za tři měsíce, po dobu jednoho roku od koupě karty, pak už to význam nemá.

Koupí toho programu si koupíš akorát tak dobrej pocit, že ti počítač funguje. Všem ostatním počítač funguje i bez toho programu a zadarmo.

prosvětlil jsi mi den, něco tak vtipného už letos těžko něco překoná.
platit za totálně zbytečný program, určený výhradně bfu co věří, že musí každý den nebo měsíc nebo rok aktualizovat ovladače, to je luxus.

komentáře nad jsem moc nečetl, snad se nebudu opakovat a řeknu ti tajemství:
ovladače máš u výrobce tvé základní desky, pod jejím modelem - pokud dokážeš přeložit slova "support" nebo "download".

když máš notebůů, místo základní desky najdeš konkrétní typ ntb, pokud dokážeš přečíst štítek zespodu.

pro ovladače pcie grafik jdeš samozřejmě na amd nebo nvidia, zatímco u notebuků doporučuju instalovat jejich ovladače grafik.

a když si nejsi jistý co to je za hw nebo přídavnou kartu, máš ve správci zařízení kód vendor & devices: https://it.cestuji.info/ovladace.php - varianta 3.

jedna technická:
90% bfu nezná pořadí instalace ovladačů. začíná se driverem chipsetu, pak doporučuju restart, pak už zbytek bez pořadí. (to ti samozřejmě tvůj driver booster taky nezařídí)

Driver Booster 6 umí aktualizovat zastaralé a chybné ovladače nebo přiřadit chybějící ovladače. V této verzi se databáze ovladačů a herních komponent výrazně rozšířila. Z dřívějšího 1 000 000 ovladačů se rozšířila na současné 3 000 000, takže téměř všechny komponenty a ovladače mohou být aktualizovány.

Tak už vím,proč na tom pracuješ 6 hodin denně.Ono vyhledat a zkusit všechny ty 3 miliony driverů dá zabrat.:-D
Ale něco Ti prozradím.Pro svůj PC potřebuješ těch ovladačů tak 6-10 z těch 3 milionů.Tedy těch správných od výrobce,jinými to nevylepšíš.Tj.pro MB driver chipsetu a pár dalších,jako LAN,audio,video,USB3 apod.Pak driver grafické karty a případné periferie,jako tiskárna,myš nebo spec.klávesnice a jiné USB krámy.