Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaváděč obnovení systemu

Dobrý den mám problém s obnovou dat.
Včera jsem dal počítač do režimu hybernace a hodinku po té nám vypadl proud . Takže smůla .
Tak jsem zapl počítač a tam se mi zobrazila nabídka jestli zapnout počítač podle normálního postupu nebo zapnout počítač z režimu hybernace.
A v tomhle bodě jsem se zasekl.
Klávesnice mi vůbec nereaguje a nemohu kliknout na tlačítko enter .
Klávesnice je na USB .
Klávesnice reaguje jenom když zapnu počítač tak se mi jako vždy objeví "reklama" základové desky kterou mám a po té se rozjíždí BIOS a v biosu oper nereaguje.
Budu rad za jakékoliv nápady . Děkuji

Počítač je docela starý ale doteď mi sloužil bez problému.
Počítač má windows 7 a je bez CD mechaniky bohužel.
Počítač má ještě rozdělenou základovou desku na severní a jižní stranu.
Základová deska je od GYGABYTE a instalační CD už nemám.
A zkoušel jsem klavesnici zapojit i do jiných PC a funguje uplně bez problému.

Udělej reset BIOS - piny na MB nebo vyndat baterii (PC odpojit ze zásuvky). Pak zkus zapnout. Můžeš zkusit sehnat starší klávesnici s PS/2 (malý kulatý konektor). Někde si vyrob USB fleš s instalačkou W7, i když nebude odpovídat licenčně, půjde z ní udělat oprava.