Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil LG 30 nemužu připojit k TP-Link TL-WR841N

Ahoj všem.
Dnes mi došel mobil Lg v30
https://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-v30-h930/?crsl&cs=umobil-cz&gclid=CjwKCAjwiN_mBRBBEiwA9N-e_npKLzyp_kJsUYULHrutIXCV6CyyqZf618Z5FetMiCcH9KAKr8gD8RoCcoMQAvD_BwE#

a nemůžu ho připojit k wifi doma na TP-Link TL-WR841N
https://access-pointy.heureka.cz/tp-link-tl-wr841n/?gclid=CjwKCAjwiN_mBRBBEiwA9N-e_gumWFEeBA90XPGjKdtBDWAuWkmftVT9ogcfYWQyyQ1wKqywaCNqahoCzRQQAvD_BwE#

Všechny ostatní zařízení na wifině jedou.Mě ten telefon píše,že je má sít zakázaná.Zkoušel jsem restarty,obnovy sítí i tovární obnovu.Odpojil jsem router od zdi.Telefon se nepřipojí.
Vzal jsem telefon k tatíkovi a tam se mu ihned připojil na jeho TP Link -nemá stejnej druh jak já.
Takže něco je špatně s nastavením routru,poradí někdo co ?
Děkuji.

5-png, 2-png: nastavení wep nemá už 10 let na routeru co dělat, píše ti to i červeně.
správná kombinace je napevno zatržená: wpa2 (personal) + šifrování aes. k tomu si zvol si nějaký zapamatovatelný wpa key = wifi heslo.

4-png, 1-png: máš tam moc věcí na automatiku, tupější mobily pak mají potíž se s tím domluvit.
channel width: 20mhz
číslo kanálu jde dát napevno podle toho, kde není v baráku zarušeno.
region česko umí 13 kanálů, některé krámy vyrobené číňany bez fantazie jen amerických 11.

wireless advanced: není třeba měnit nic.

statistics: udivuje mě, že tam nevidím wifikrámy připojené přes wpa2

3-png: nejdřív to musí fungovat. rozvrtání filtrů si nech až nakonec, stejně to jen komplikuje život a obejdeš se bez toho.