Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil LG 30 nemužu připojit k TP-Link TL-WR841N

Ahoj všem.
Dnes mi došel mobil Lg v30
https://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-v30-h930/?crsl&cs=umobil-cz&gclid=CjwKCAjwiN_mBRBBEiwA9N-e_npKLzyp_kJsUYULHrutIXCV6CyyqZf618Z5FetMiCcH9KAKr8gD8RoCcoMQAvD_BwE#

a nemůžu ho připojit k wifi doma na TP-Link TL-WR841N
https://access-pointy.heureka.cz/tp-link-tl-wr841n/?gclid=CjwKCAjwiN_mBRBBEiwA9N-e_gumWFEeBA90XPGjKdtBDWAuWkmftVT9ogcfYWQyyQ1wKqywaCNqahoCzRQQAvD_BwE#

Všechny ostatní zařízení na wifině jedou.Mě ten telefon píše,že je má sít zakázaná.Zkoušel jsem restarty,obnovy sítí i tovární obnovu.Odpojil jsem router od zdi.Telefon se nepřipojí.
Vzal jsem telefon k tatíkovi a tam se mu ihned připojil na jeho TP Link -nemá stejnej druh jak já.
Takže něco je špatně s nastavením routru,poradí někdo co ?
Děkuji.

5-png, 2-png: nastavení wep nemá už 10 let na routeru co dělat, píše ti to i červeně.
správná kombinace je napevno zatržená: wpa2 (personal) + šifrování aes. k tomu si zvol si nějaký zapamatovatelný wpa key = wifi heslo.

4-png, 1-png: máš tam moc věcí na automatiku, tupější mobily pak mají potíž se s tím domluvit.
channel width: 20mhz
číslo kanálu jde dát napevno podle toho, kde není v baráku zarušeno.
region česko umí 13 kanálů, některé krámy vyrobené číňany bez fantazie jen amerických 11.

wireless advanced: není třeba měnit nic.

statistics: udivuje mě, že tam nevidím wifikrámy připojené přes wpa2

3-png: nejdřív to musí fungovat. rozvrtání filtrů si nech až nakonec, stejně to jen komplikuje život a obejdeš se bez toho.

Jak už psal méďa. Region dej na Czech Republic a kanál taky napevno a šířku kanálu na 20MHz.
S tím zabezpečením to máš taky nějaké divné. Na zkoušku bych zabezpečení vypl úplně ať problém potvrdíš nebo vyloučíš.
Nezapomeň router restartovat.

Super! Na kontrolu zarušení kanálů můžeš na Androidu použít program WifiAnalyzer a zvolit nejméně zarušený kanál.