Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 1660 + Ryzen 5 2600, bude stačit 400 w bronze seasonic?

Zdravím, chci si sestavit počítač s GTX 1660 (120 W), ryzenem 2600 (65 W), 1x Hdd, 1x ssd, bude stačit seasonic 400 w bronze plus na uživení této sestavy? ( tento zdroj sem kupoval teprve před rokem a nerad bych jej nevyužil), zde přikládám obrázek větví zdroje. No nakonec bych se chtel zeptat jestli by jste něco na mojí nové sestavě měnili (vzhledem k cenové relaci) Děkuji moc.
1. Větve zdroje : https://imgur.com/a/5S1CYD8
2. Pc sestava: https://imgur.com/a/8ppyb0x (1 libra- 30 kč)

Samozřejmě,že ryzenům dělá dobře vysoký takt,ale máš problém-deska není žádný zázrak a na 3000 se dostaneš maximálně s taktováním nebo profilem AMP a ještě to nebude záruka.Tady máš jak je na tom deska a paměti-
https://www.msi.com/Motherboard/support/B450-TOMAHAWK.html#support-mem-14
no a kvalita-G.SKILL nebo Corsair+vybírej dual channel
co se týče disku tak bych vybíral M2 a to ve velikosti aspoň 500GB.Vybíral bych mezi -
Samsung SSD 970 EVO PLUS
WD Black SN750
ADATA XPG SX8200 PRO
a na disk nějaký chladič typu-
Akasa chladič M.2 SSD nebo GELID Solutions SubZero M.2 SSD a samozřejmě je daleko více druhů.
Co se týče rychlosti pamětí tak já třeba u ryzenu mám-msi b450 gaming pro carbon ac a paměti jedou 3200 na profilu bez problémů.Corsair 3200 a to 2x 16GB.

Poznámka:
"Odrovnat" můžeš paměť řadič procesoru napětím a ne frekvencí = čím vyšší OC, tím větší nároky na napětí, záleží na kvalitě paměť modulů.
(pokud umí makat na 1.2 V/JEDEC memory standard DDR4, tak klidně frekvence třeba i 3 500 MHz, jinak napětí u OC je bezpečné až do 1.35V)