Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem záloha nastavení WIN

Ahojte ve spolek.

Myslím, že sem někde někdy slyšel, o jakésy "záloze nastavení oken". Mám namysli. Když si nastavíte různé zvuky do win, plochu a co já vím všechno, tak abych při reinstalaci nemusel vše zase nastavovat :D Poradíte, jestli něco takového de u WIN XP ? Děkuju Honza

image celé instalace. proto se systém unstaluje na svůj disk, a necpou se do něj data.
nejde jen o tvoje zvuky a barvy a barvy v [hotkey_current_user], ale taky o nastavení systému v [hotkey_local_machine], o zálohu windows včetně ovladačů, o zálohu nainstalovaných programů - proto image systémového disku.
ghost, true image, nebo nějaké free softy.

žádné programy na d:, to by image neměl smysl. k čemu image s obsahem registrů, když by obsahoval odkazy na programy na jiném nezálohovaném disku?
céčko:
- C:\Documents and Settings - pouze pro nastavení, pro žádné dokumenty
- C:\Program Files - všechny programy
- C:\WINDOWS - systém
image soubor toho všeho pak jde uložit někam na d:

anebo jak někdo uváděl odkaz níže - erunt čistě jen pro zálohu samotných registrů, taky možnost.