Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna baterie v mobilu.

Ahoj.
Jak je těžké vyměnit baterii v chytrém mobilu Asus? Podle youtube je to něco podobného jako v Iphone.
Nebo mi raději napíšete, abych to nezkoušel a poradíte nějaký servis Asus v Brně?
Konkrétně se jedná o mobil asus zen fone zc 553kl.
Díky.

Záleží, jestli máš šroubováček a jestli si na to věříš. Při šroubování se toho moc pokazit nedá, pokud člověk neutahuje jak vepř. Horší je nahřívání všelijakých tavných lepidel, za to bych fakt vraždil.