Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB DVD Mechanika (problém s ovladačem)

Zdravím, chtěl jsem si po pár týdnech něco vypálit na dvd disk ale mechanika se nezavedla do (Tento počítač).
Podíval jsem se do (Spravce počítače) a tam je u ovladače napsáno:

"Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést.
Ovladač je pravděpodobně poškozený nebo zcela chybí. (Kód 39)
Název objektu nebyl nalezen."

Mám ji už přes rok a používám jen minimálně a vždycky to bylo bez problému. Uměli by jste prosím poradit.
Používám Windows 10

Zkusit zapnout do jiného USB
Zkusit jiný kabel
Zkusit restartovat počítač

Pokud nic z toho nepomůže, tak teprve se začít v počítači vrtat. Windows (xp vista 7) to občas dělá (stává se mi to s fleškama) a asi nejen windows, poslední dobou mi několikrát linux odmítnul pracovat s myší (ovšem systém dál normálně fungoval). Bylo potřeba vypnout a znova zapnout.

Vista (možná i jiné OS) když má s nějakým USB krámem potíže, tak si jej dá na "black list" a už se s ním nadále odmítá bavit. Pomohlo mi ve správci zařízení "Zobrazit skrytá zařízení" a všechno na USB vyhubit. Po restartu si to dotyčný bazmek našlo a připojilo.