Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký máte monitor?

V současnosti mám 24" 1920x1080. Přemýšlím o koupi nějakého většího, i s větším rozlišením? 27", nebo i 32?

Kdy má smysl kupovat větší monitor a hlavně větší rozlišení? Má smysl 2x 27", místo 2x 24"?
Jaký monitor máte vy, a co na PC převážně děláte?

Díky
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

To mi pripomnelo me samotneho v dobe, kdy uz se bezne prodavaly LCD monitory 21,5", 22" a uz byly i 24", ale jeste ponekud drazsi. Ja mel 17" CRT a tvrdil jsem, ze si nikdy vetsi monitor nekoupim, protoze na co a hlavne: ty barvy, na ty se LCD nemuze chytat. Zaryte jsem trval na svem a velke LCD odmital. Pak nam je koupili do prace a za tyden jsem si sel 24" LCD koupit i domu. Stydel jsem se sam za sebe, ze jsem tak dlouho a zbytecne zustaval na malem monitoru, kdyz to nebylo treba.

(Dneska koukam z 50cm na 32" monitor, taky mam pripojenu i TV a taky 43", ale ta na koukani z kresla na serialy a hrani her na gamepadu. Vim, ze doba pokrocila a chtelo by to 55" TV, ale zase nemuzu jen rozhazovat penize, kdyz ta stara furt funguje.)