Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem automatické spuštění stránky

ahoj

už pár dní mi po spuštění win a prohlížeče chrome vyskakuje stránka gloyah.net s nadpisem adf.ly kdy je stejně vidět jen hlavička a zbytek je blokovaný. je to malware nebo vir? f-secure safe mi nic nenašel jen mi pár odkazů hodil jako škodlivé a i přes jejich odstranění se to spouští dál. při prohlížení webu není problém. pouze při celkovém spuštění (restartování) notebooku a prvotním otevření prohlížeče (jeho znovuotevření je taky v klidu)

našel jsem pár návodů na odstranění jenže rozšíření v chromu nemám a programy taky nevím jaké by mohly být škodlivé. před pár dny byl klid, přes víkend jsem notebook neotevřel a v neděli večer se ta stránka objevila. ani nevím z čeho by se to mohlo stáhnout. na péčko nekoukám. občas na nějaké ty seriály kdy při spuštění vyskakují okna ale ty hned zavírám.

máte s tím někdo zkušenosti? a hlavně radu jak to efektivně odstranit? třeba i doporučit nějaký program? antivir mám ten f-security tak než nainstaluju něco nového rád bych se dozvěděl jestli už to někdo vyzkoušel ať nestáhnu další bordel. přeinstalovat chrome taky nepomohlo

Mě tyto stránky naběhli hned do startu win. Proběhl na začátku na milisekundu program a zapli se stránky, pak jsem na youtube našel že to dělá updatesteam.bat nebo update.bat ve složce /programy/po spuštění, smazal jsem to a mám klid. Je to pro ty kteří by měli problémy spíše s tímto příkladem