Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pevný disk

Dobrý den,
jak už jsem psal, v PC mám pevný disk a SSD disk. Pevný disk jsem měl dříve rozdělen na 110 GB pro systém, 490 na ostatní. Nyní jsem ten disk chtěl sjednotit v 1, takže jsem vymazal oddíly, aby byl disk úplně prázdnej, z toho 490 jsem vytvořil jednoduchý svazek, zformátoval, ale nejde mi k tomu přidat těch 110 GB, píše mi, že na disku už není místo. Když chci udělat z těch 110 další oddíl, tak mi to píše taky, že na disku není místo. Takže těch 110 GB mám označené jako nepřiřazené.
Děkuji za odpověď.

... jak už jsem psal, ...

Kde? V nějakém jiném tématu? Má to nějakou souvislost s tímto tématem? Pokud ano, proč jsi v tom původním tématu nepokračoval?
Uvědom si, že poradna není detektivní kancelář.

K otázce - máš tedy v počítači SSD + HDD. Obecně se doporučuje před instalací Win10 HDD odpojit, aby se systém včetně zavaděče a ostatních srandiček musel nacpat na SSD. Pokud máš při instalaci zapojeno SSD+HDD, může Windows 10 nacpat nějaký svý části na HDD a pokud bys jej třeba odpojil, nemusí už Windows naběhnout.
Když máš při instalaci ten HDD odpojený, nic se na něj nezapíše a po instalaci Windows ten HDD připojíš, smázneš všechny oddíly, vytvoříš jeden a ten naformátuješ.