Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokazená grafická karta v notebooku

Stala sa mi taká jedna vec , počas hranie hier som z nervov buchol po časti kde je hard disk , ale začali také čierne bodky naskakovať a textúry začali blbnúť. Moja otázka je taká že či sa dá niekde zohnať nejaká nová grafická karta do notebooku, alebo nejako či sa to nedá opraviť aj doma ,poprípade odporučiť nejaký dobrý servis ktorý sa takýmito vecami zaoberá . Dopredu ďakujem

A) Ak nemáš nervy na hranie hier - tak NEHRAJ hry. Ak predsa len hráš a máš nervy - tak si trieskaj po stole, alebo udieraj hlavou o stenu (vraj to pomáha :-D). Notebook za 1] nie je určený na hry alebo za 2]
máš na hry herný NB).
B) Ak máš NB podľa 1] a odišla ti grafika - tak grafiku tam NEVYMENÍŠ, pretože v mnohých prípadoch je integrovaná a je priamo na doske, prípadne je spolu v CPU with graphic adapter.
C) Ak máš "náhodou" herný NB - tak je možná výmena, ale nachystaj si peňaženku - nie sú zrovna lacné grafiky do NB.