Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android - Opakované upozornění na nepřečtenou zprávu a nepřijatý hovor

Dobrý den,

Včera mi přišla SMS. Jenže jsem byl zrovna dočasně pryč. Tak jsem to neslyšel a po vrácení jsem to zjistil až za půl hodiny.

Tohle se mi nestalo poprvé a nejen u SMS, ale i u nepřijatého hovoru. Potřeboval bych nějaké upozornění.

Mám aplikaci, která umožňuje pravidelné i jednorázové připomenutí úkolu. Hlavní je, že pokud ho nepotvrdíte nebo neodložíte, tak to za 5 minut zazvoní znovu. A takhle to dělá opakovaně.

Existuje, prosím Vás, něco takového i pro SMS a HOVORY?

Děkuji

Ahoj,

omlouvám se za částečně off-topic radu, ale asi to bude důvod, proč nikdo na tvé vlákno zatím nereaguje.

Upozornění na SMS, či zmeškané hovory, má každý mobil už v základu.
Neustálá, opakovaná upozornění by byla pěkně otravná a například já bych si to rozhodně nepřál.
A věřím, že většina racionálně uvažujících lidí také ne.

To je důvod, proč v se alespoň v základu takto žádný mobil nechová.

Ono stačilo u starých Nokií to otravné pípání, které se opakovalo při vybité baterii.

Jedinou pozitivní zprávu, kterou pro tebe mám, je že takovou aplikaci je možné napsat.
Ale jestli už to někdo udělal, to nevím.

taky off topic, ale upozornovaci led dioda mi blika neustale, dokud si zpravu neprectu nebo ji neodlozim, dokonce jsem urcite nekde zahledl aplikaci, ktera dokazala udelat upozornovaci diodu z blesku fotoaparatu, otazka je, zda i tazatel stoji o rychle vybijeni mobilu a svetelne upozorneni?

mimochodem i tohle chovani me v podstate stve, potreboval bych neco, aby ve chvili kdy se na mobil podivam a vidim, ze blika, aby to samo prestalo a nemusel jsem jit k mobilu a provest nejakou akci primo na nem :-)

Našel jsem slušně vypadající aplikaci, která by mohla dělat, co chci.

Jenže nefunguje. Avšak, je to pravděpodobně proto, že sama aplikace hlásí varování

Clean Master může zabránit správné funkci upozorňování. Doporučuje přidat aplikaci do seznamu vyloučených.

Některé aplikace toto požadují taky. Ale, u nich se zobrazil odkaz k přesměrování na ten seznam.

Jenže, tady nic takového není a nedošel jsem, jak se tam ručně dostat.

Nevíte, prosím Vás, jak to udělám?

Děkuji

Blbi lidi, taky lidi. Sorry, musel jsem.
Skus mi najst usek, kde pises aky mas telefon a android? Zle vidim ?
Vela ludi zhana appky, aj prechodom na novsiu verziu maju uz vela veci v zaklade, a naopak, veci na ktore boli zvyknuti, z noveho zmiznu.

Myslíš si, že jsem to nezkoušel hledat? Ano. A nic jsem nenašel. Je potřeba říkat víc?

PS. Jak blbý lidi? Připouštím, že nejsem žádný genius, ale s někým si mě pleteš. Kvůli blbým lidem jsem momentálně ve sra*kách, s čímž já nemám nic společného. Ale to jsme odbočili od tématu.