Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VLC media player

Zdravím chtěl bych se zeptat na následující věc.Mám nový herní notebook a pouštím si na něm filmy na vlc. Jenomže ta nová verze mi nefunguje,filmy i seriály se sekají.Zjistil sem,že více lidí má s těmi verzemi 3.... problémy a že používají verze 2....Stáhl jsem proto verzi 2.2.6 a poté 2.2.8 a obě mi fungují.Jediné co mě zajímá je jestli ty verze 3......nezpůsobují u videa lepší kvalitu obrazu.V takovém případě bych se cítil ošizen o zážitek.Může někdo poradit??

Stačí si přečíst: https://www.videolan.org/news.html
Nové verze mají méně zatěžovat HW + podporují nové formáty. Alespoň verze 3.0.0 byla v tomhle přelomová.

V této chvíli vím, že se pracuje už na verzi 4.0.0, která to posune zas o kus dál.
Nemám herní PC a zvládne bez problému 4 současně spuštěné VLC v poslední verzi se streamem z IP kamer.

Potrebuju nutne dva prehravace, pac mam k PC pripojenu TV a PotPlayer okno mam hozene prave na obrazovku TV a nechce se mi to prehazovat neustale na monitor nebo na TV, takze kdyz chci neco prehravat na klasickem monitoru, tak to prehraju druhym prehravacem a tim byl drive VLC, ale prislo mi, ze jde do kytek, tak jsem presel na SMPlayer a nemuzu si stezovat.

Co? Na svém sociálním prackrámu (i3) nemám s trojkovým vlkem sebemenší problém. Dvoumonitorový systém na W7, čtyřkové filmy na sekundárním monclu naprosto bez problému (zátěž CPU nějakých osm procent). Zřejmě máš ve svém státě dánském něco zhnilého ]:).

Uz to resit nechci a nebudu, ale chyby VLC jsem projel pres Google a postizenym jsem nebyl zdaleka sam. To ze se chyby neprojevuji u kazdeho ale na zaklade nejake konfigurace at uz hardwaru nebo softwaru je bezne. VLC uz proste neni ten dokonaly prehravac, kterym byl v minulosti a existuji i prehravace jine a dle meho nazoru lepsi. Komu tak VLC prestane fungovat, doporucuji zbytecne nehledat chyby jinde, ale VLC proste nahradit treba jednim z mnou zminenych prehravacu. Komu VLC funguje normalne, at si ho klidne ponecha i nadale.