Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook?

Zdravím

prosím poraďte při výberu notebooku pro studenta.
Win, office, skype, icq, wifi,BT,kamera. Pokud budou hry, nebude to nic náročného. Důležitá je dlouhá výdrž. Kolem 5 hodin by bylo ideální.

Hledal jsem nějaké C2D se 2 MB RAM a našel jsem product.jsp . Nebo má někdo lepší tip?

Dík

Nechápu proč všichni řeší Acery. To je hrozný mor. Sice se zlepšili, ale stejně ...
Doporučuji se osobně v obchodě seznámit s Lenovo IBM R61 14,1, sice nemá webkameru, výdrž 5 hodin taky asi nedá ... má však jiné a významnější přednosti. Okoštujte ... ;-)

Typové značení na0necv.