Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [OT] Mobilní klimatizace do 11 tisíc

Zdravím,
přemýšlím, zda to hodit do Pokecu, života nebo kutilství, ale vzhledem k tomu, že je tu většina lidí taková .. u PC sedící, .. tak jistě znáte ty parné letní dny u PC a třeba jste mobilní klimatizaci koupili. Poradíte mi?

Cenovkou bych se chtěl dostat maximálně na 11 tisíc, ale čím méně, tím lépe.
Skladem na ALZA.CZ

Nejsem nějaký matematikář, ale objem mého pokoje je cca 15m² (38m³). Mám pokoj s balkonem, přímo na východ slunce a v podstatě od rána tu mám příšerné vedro. Používám zatemňovací závěsy .. a okolo okna, kde by byl vývod klimatizace bude ještě těsnění https://www.alza.cz/rohnson-r-8800-d5574001.htm

Kupoval jste někdo nějakou, kterou mají skladem? Máte přehled o kvalitě značek? Budu moc rád za pomoc.

asi se taky usmažím a izolace před teplem z venku je mi k ničemu, když tu sestavu používám v zimě místo topení a v létě zvyšuje teplotu v místnosti snad o 10°C, čistě PC má při hraní tak 350W spotřebu, takže teplo dost fouká + monitor 250W