Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno levný mobilní operátor

Poraďte prosím, co nejlevnější předplacenku.
Snažím se pomoci bezdomovci, aby se mohl ozvat když ho schvátí choroba třeba smskou.
Hovorů i sms bude minimum.
Takže koupím v bazaru použitý mobil a potřebuji poradit operátora.
děkuji.

Promin za lehky OT, ale proc pomahat nekomu, kdo pomoct nechce?

Mozna to vyzni trochu hrube, ale opak je pravdou. Cloveka, ktery nechce menit svuj zivotni rezim, vazne nemas sanci zmenit. Musi chtit on, pak teprve ma cenu se nejak angazovat v konkretni pomoci. Jinak budes plytvat svym casem a energii...