Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internetove bankovnictvi

Ahoj,
mam telefon s rootem a xposed, a nevim jestli je bezpecne pouzivat lucky patcher s rootem, jsou ty dnesni mobilni bankovnictvi dostatecne zabezpecene nebo je treba si davat aspon trochu pozor?

Omlouvám se za odbočení mimo téma, ale musím to sem napsat v rámci osvěty.

AirBank není "normální bankovní ústav" protože si vynucuje udělení souhlasu s použitím vašich osobních a kontaktních údajů pro marketingové účely! Bez udělení souhlasu tento vámi zmíněný "normální bankovní ústav" smlouvu neuzavře a nic nezřídí. Tolik asi k "normálnosti".

Fio banku taky nelze označit za "normální bankovní ústav", protože si při příležitosti podpisu smlouvy a otevření účtu vynucuje pořízení kopie občanského průkazu a tím vědomně porušují legislativu ČR. OP je ve vlastnictví ČR a fyzická osoba jako držitel může požadovat pouhé provedení opisu osobních a kontaktních údajů bankou. Banka stejně opis údajů provádí do systému a to ručně, pracovníkem na provozovně.

Přeji hezký den slušným lidem, kteří se nenechají protiprávně zmanipulovat.

Jaké poplatky? Mám u ČS na jedno přihlašovací jméno 2 běžné účty + spořící účet + 1 kartu ke každému běžnému účtu a neplatím nic (tedy jen cca 8,-Kč měsíčně za informační SMS). Jeden účet mám hlavní a druhý používám jen pro internetové platby (kvůli bezpečnosti).
Ty u ČS platíš nějaké poplatky? Myslím, že ne, pač tam účet nemáš, spíše jsi podlehl těm trendům prosazovat nové banky a hanit staré zavedené... ;-)

banky nabízí klientům různé typy kont, jejich podmínky se časem mění.
můžeš mít v rodině člověka s kontem zadarmo a zároveň jeho otec konkrétně v české spořitelně donedávna platil 220 kč měsíčně, absolutně nejdražší banka. a nebýt toho že je důchodce, platil by to dodnes, takto dostal slevu na 65,-
(ta spořitelna ti to sama od sebe nezmění, klidně tě to nechá platit dalších 20 let)

Presne tak, mam takhle dve kolegyne v praci, muzu do nich hucet jak chci, stejne si ucet u Ceske sporitelny nechaji a budou platit 150Kč mesicne, protoze podle nich je CS duveryhodna. Hrozny, sice jejich vec, ale zbytecne zivit banku z prumernyho platu matky samozivitelky, to fakt nechapu.