Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tlačiareň Canon chyba B200

Zdar,mám tlačiareň Canon PIXMA MX725 asi 3,5 roka posledná tlač bola ukončená absolútne,bez problémov.Nezaznamenal som žiadne problémy ,zapnem tlačiareň a hodí mi chybu kód B200 odpojte tlačiareň od siete a kontaktujte servis. Keď som pátral po nete môže to byť časovač,alebo niečo také.Evidentné je ,že s tlačiarňou nič nebolo a mám pocit ,že ani nie je.Niečo je aj na nete ,ale ,keď máte vlastnú skúsenosť tak by som vás poprosil o radu.Inak používam náhradný atrament nie originál.
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Viem o tom článku čo dodať a to je ,len československé fórum a čo celosvetové čo tým canonom načisto trepe.Veľká značka canon a pozrime sa čo sa deje v jejich tlačiarňach,či už úmyseľne ,alebo nie reklamu im to robí veľkú. Neviem ,ako vybrať hlavu z mojej tlačiarňe.Zatiaľ hľadám nejaký návod na nete ,keď sa to vôbec dá v domácich podmienkach.Keď sa mi to nepodarí tak do tejto značky už rozhodne nepôjdem.

Tak to šťastie som nemal ,že by bol problém v zaschnutom atramente.Nakoniec to bol problém v plošáku na hlave ,takže až výmena tlačovej hlavy za novú problém vyriešila.Našťastie som zohnal úplne novú na bazoši za výrazne nižšiu cenu,savana.