Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava win 7

Ahoj,
už delší dobu se mi PC s Win 7 strašně seká, hlavně při spuštění programů nebo otvírání dokumentů. Počítač se v tu chvíli zasekne a trvá to klidně i minutu (pří spouštění čehokoli). Na ntb mám Win 8 a už jsem tam jednou využíval funkci "Automatická oprava", která mi nesmírně pomohla. Chtěl bych se zeptat, jestli i win 7 něco takového umožňuje? Našel jsem si něco o "Obnově systému", ale nevím, jestli by mi tato funkce zrovna pomohla.
Děkuju

Jestli obnovu systému nezkusíš, pak nezjistíš, jestli ti pomůže. Malá rada - jak máš čerstvě nainstalovaný OS a vše nastaveno, jak si představuješ, že by mělo makat, pak se takové zařízená ZÁLOHUJE nějakým programem - záleží na tobě, jaký program použiješ a který ti pasuje. No a jak po čase zařízení dělá psí kusy, dáš obnovu té zálohy, ta přepíše tento problematický OS do stavu, kdy jsi ho zálohoval a vše bylo v richtiku - a budeš mít vše zase v cajku. 8-)