Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem czc pc sestava

Zdravím, můj pc už začíná dosluhovat tak sem si řekl že je čas koupit něco nového.
Na czc sem našel
produkt

přendal jsem tam SSD 500 Gb, bez sw, s win10 home, RAM HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3000 a grafiku palit 1660ti... celková cena necelých 25 000 Kč.

Taky sem přemýšlel o 2TB disku namísto 1TB, ale když tam budu instalovat hry nebude to (třebas načítání) pak pomalejší?

Vyplatí se? Ještě nevím kdy pc koupím, čekám až mi to moje co mám doslouží (Byl bych rád kdyby příští rok až budou nové g.k.)

Když ti vydělá víc peněz, než kolik do něj vrazíš, tak se vyplatí.

nechápu. Jak mi může PC vydělat víc než do něj vrazím? V jakým smyslu si to myslel? PC možná budu kupovat příští týden. Těžko říct jak dlouho my tenhle vydrží. Otázkou taky je kdy vyjdou příští rok nové gk - v polovině roku? Tenhle rok asi už nové grafické karty nebo procesory (krom amd co chystaji) nevyjdou. A další budou až kdy, jak jsem psal v polovině příštího roku.