Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WordPress - Aktualizace na nejnovější verzi se nezdařila (nepodařilo se zkopírovat konkrétní soubor)

Dobrý den,

Při aktualizaci na nejnovější verzi (5.2.1), to vždy zhavaruje kvůli nezdařenému zkopírovaní souboru. - obrázek

Dnes - wordpress/wp-admin/js/theme.js

Včera - wordpress/wp-admin/css/widget.min.css

Předevčírem to byl zase jiný soubor, takže nevím, co to má znamenat.

K souborům bohužel přístup nemám.

Netuším, jak to vyřešit.

Prosím o radu.

Děkuji.

PS. wordpress 4.8.9 a php 7.0.33.

Pokud máš přístup jen ze strany Wordpressu, tak nejspíš nemáš oprávnění provádět aktualizaci Wordpressu (bych řekl).

Například proto, že některé hostingy poskytují už předinstalovaný Wordpress či jiný systém.