Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WordPress - Aktualizace na nejnovější verzi se nezdařila (nepodařilo se zkopírovat konkrétní soubor)

Dobrý den,

Při aktualizaci na nejnovější verzi (5.2.1), to vždy zhavaruje kvůli nezdařenému zkopírovaní souboru. - obrázek

Dnes - wordpress/wp-admin/js/theme.js

Včera - wordpress/wp-admin/css/widget.min.css

Předevčírem to byl zase jiný soubor, takže nevím, co to má znamenat.

K souborům bohužel přístup nemám.

Netuším, jak to vyřešit.

Prosím o radu.

Děkuji.

PS. wordpress 4.8.9 a php 7.0.33.

V administraci WordPressu nahoře svítí:

Upozornění: Před každou aktualizací WordPressu proveďte raději kompletní zálohu databáze a všech souborů (anglicky). Pokud narazíte během aktualizace na nějaký problém, zkuste hledat řešení nejdříve v manuálu pro aktualizaci WordPressu (anglicky).

Vy, jelikož jak píšete nemáte přístup k souborům, jste nic z toho neprovedl, ale snažíte se aktualizovat. Věřte tomu, že tohle je ten lepší případ nezdařené aktualizace. Taky jste mohl skončit na bílé stránce.
Sežeňte si přístup na FTP a nastavte správné atributy souborů. Bez toho to nepůjde - automechanik vám taky nespraví auto bez klíčků.

Nazdar.
- Dezaktivuj vsechny "Plugins" pred provedenim update.
- Nastav vychozi "Theme". (Twenty)
* Po Update to zas vrat vse zpatky.

PS: Jen se zeptam, "jen projistotu". Onehda jsi tu hledal jednu "placenou sablonu", nestahl jsi ji nekde pres Torrent zdarma a nenechal si dobrovolne napadnou / infikovat WEB jeho virem ?
* Tyto placené sablony poskytnuté zdarma pres torrent jsou "vzdy" plné skodlivého kodu. Vim to, jelikoz jsem je pitval a sledoval jak ten WEB a kterym skriptem na jaké urovni napadaji.

K souborům bohužel přístup nemám.

Tohle moc nechápu. Ty nemáš přístup k souborům Wordpressu, který jsi sám někam nainstaloval? Kontroloval jsi práva zápisu k složkám či souborům?

Když je to úplně nový web, tak co ti brání ho smazat a nainstalovat nanovo tu novější verzi Wordpressu? Sám píšeš, že na tom webu nic nemáš.

Tak to sorry, to jsem si neuvědomil.

Mám pouze přihlašovací údaje k administrátorskému účtu (jediný, co tam je), ale k souborům se můžu dostat pomocí nějakého file manager. Tím bych mohl opravit ty soubory.
Otázka je, jak? Když je smažu v cílovém adresáři?

Co myslíte Vy?

Děkuji

Ty to stále nějak utajuješ. Jaký máš hosting? Máš FTP přístup k hostingu?
Ten nějaký "File manager" vrcholně nedoporučuju! Použij FTP klienta - třeba Total Commander a pod. Po přihlášení k FTP (přihlašovací údaje bys měl mít k dispozici od poskytovatele hostingu) máš možnost smazat všechno, co tam uvidíš.

Vzhledem k tomu, je že to prvotní web, kde nic není, tak nemůžeš napáchat žádnou škodu. Ale myslím si, že bys měl najít někoho, kdo už Wordpress instaloval, anebo si najít na webu návod, jak se Wordpress instaluje (je toho docela dost).

Já nic neutajuji. Není to můj osobní web. Já jsem pouze dostal přihlašovací údaje k administrátorskému účtu wordpressu, nikoliv k hostingu.

A ano, wordpress jsem už několikrát instaloval. I pomocí FTP. Ale to zde nelze, když nemám přihlašovacím údaje.

Pravděpodobně bude nejlepší kontaktovat toho, kdo ten přístup má, aby to přeinstaloval.

Jinak to asi vyřešit nepůjde.

No tak sorry, že jsem na to neodpověděl přímo. A kdybych znal hosting, tak bych ho napsal už do samotné otázky.

Co je to za hosting není těžké zjistit

ACTIVE 24 - Spokojen? Ale to situaci nemění.

Jak už jsem tady zmínil, jediné řešení je kontaktovat toho, kdo má k hostingu přístup, aby to přeinstaloval.